SUCCESS Nepartiniai aidai

Nepartiniai aidai

Pletkai LT praneša:

Rusija. Po apsilankymo ligoninėje, kurioje gydomi koronovirusu sergantys ir kurios vadovas vėliau pareiškė užsikrėtęs juo, Putinas ir sergantis vadovas saviizoliavosi. Jei vadovas užsidarė ligoninėje, tai kur pasislėpė Putinas spėlioja visa Rusija.


Iš uždarytos Nemenčinės. Nemenčinės bobutės sako, kad vietiniai atrado ir vartoja garantuotą „vaistą“ nuo koronoviruso. Todėl Nemenčinėje, jei ir bus daug ligonių, tai nebent tik nuo traumų.


Tiesiai iš Baltųjų Rūmų. Super biznierius Trampas pasiruošęs pandemijos metu išdalinti amerikiečiams du trilijonus dolerių, taip nusipirkti bilietą į Baltuosius Rūmus antrai kadencijai, o po to paprašyti pandemiją sukėlusios Kinijos, tas išlaidas padengti.


Vyriausybės naujienos. Pasidomėjęs apie gyventojų sveikatos reikalus, karantino metu, premjeras netikėtai sužinojo, kad pastojusių moterų skaičius ženkliai išaugo. Todėl karantinas bus pratęstas vien dėl to, kad būtų pagerinti gimstamumo rodikliai.


Lietuvos fokusininkų federacija metų prizą nominavo Klaipėdos Hospiso vadovybei, sugebėjusiai į vieną lovą sutalpinti virš trisdešimt paliegusių senukų.


SAM pastebėjusi, kad koronovirusu užsikrėtusių skaičius tiesiog proporcingas duodamų reagentų kiekiui , nusprendė. – reagentų daugiau neduoti ir taip pribaigti virusą.


Išaiškėjo, kad lažybų bendrovės Lietuvoje pradėjo priiminėti statymus, dėl to kas laimės, – koronovirusas ar karantinas. Kol kas statymuose ženkliai pirmauja karūnuotas virusas.


Rusija, efektingai pradėjusi šachmatų partiją, dėl barelio bačkos, prieš Saudo Arabija, gėdingai pralaimėjo. Ir kaip visada, dėl to apkaltino Vašingtoną.


Panika apėmė laisvosios rinkos institutą, Dėl koronoviruso Lietuva su kitomis valstybėmis žada uždaryti sienas. Žlunga globalios Lietuvos projektas. Visų darbuotojų galvose sukasi tik vienas klausimas,- ar nebus nutrauktas instituto finansavimas?


Rusija. Po Rusijos Dūmos sprendimo ir toliau leisti Putinui kandidatuoti į prezidentus, mauzoliejaus direktorius gavo nurodymą ruošti dar vieną vietą, šalia Lenino.

Kremliuje ruošiamas naujas dekretas, – kol liaudis nepritars naujoms konstitucijos pataisoms, tol koronovirusas Rusijoje bus uždraustas. Balsavimas vyks Balandžio 22d. Galimas draudimo pratesimas iki gegužės 9d. parado.


Prancūzija. Pažiūrėjęs į savo žmoną blaiviomis akimis Makronas suprato, kad jei nepradės kovos su koronovirusu, bus apkaltintas žmogžudyste.


Vokietija. Angela Merkel taip įnirtingai priešinasi Vokietijos sienų uždarymui, kad ja jau susidomėjo žmonės baltais chalatais.


Nutekėjo informacija iš sveikatos apsaugos ministro kabineto. Gautas raštas iš Kinijos liaudies Respublikos, kuriame konfidencialiai informuojama, kad Sam Hui Ten provincijoje visi, piktnaudžiaujantys alkoholiu asmenys, išvengė korono viruso epidemijos. SAM skubiai ruošia įstatymų pataisas, atšaukiančias visus alkoholio apribojimus ir reklamą.


VSD pranešimas spaudai: Kaip aiškėja iš ypatingai įslaptino informatoriaus, turinčio slapyvardį „Prezidentas“, gauto pranešimo,- V.Bako pateikta informacija neatitinka tikrovės.


Konservatorių partijos pirmininkas, paaiškino, kodėl ši partija nebuvo pervadinta į „Žmonių partiją“. „Nenorime klaidinti rinkėjų“,- taip trumpai paaiškino G. Landsbergis.


Pagaliau paskutinis mados klyksmas iš Italijos madų sostinės Milano pasiekė Lietuvą. Kuri įtakos ne tik aprangą (kaukė ant nosies būtinas atributas), bet ir elgseną. Būtina išlaikyti pagarbų atstumą tarp mados figurantų. Tai labai nepatiko vietiniams LGBT atstovams. Todėl tikėtina, kad ši mada Lietuvoje ilgai neužsibus.


Liberalų centro sąjunga susidūrė su netikėta problema. Pasiūlius partijos nariams nurodyti savo SOCIALINĘ lytį, paaiškėjo, kad liberalai jų turi po kelias. Skubiai svarstomas pasiūlymas pervadinti partiją į „Daugialytę liberalų sąjungą“

0
0

Kiti straipsniai