SUCCESS Nepartiniai aidai

Nepartiniai aidai

Ką pasakyčiau „Šeimos marše“?

Saulius redaktorius

2021-05-11

Ponai valdantieji, kiek man žinoma, Jūs buvote kviečiami dalyvauti šiame renginyje, bet ignoravote kvietimą . Oi, žinoma, Jūs labai užimti, vis galvojate ką čia mums gero padarius, kuo nudžiuginus, bet va ką galvoja didelė Tautos dalis reiktų išklausyti. Jūs pamirštate, kad atstovaujate ne savo kišenei, ne „Mortos gimnazijoms, ir net ne LGBT. Jūs atstovaujate, mums visiems, gerbiami valdantieji.

Ir Jūs tik atstovai. Tad ir įdomu, kodėl gi atstovas bijo į akis pažiūrėti atstovaujamiems? Baisu? O kodėl, leiskite paklausti, Ponai Valdantieji? Jeigu Jūs taip puikiai atstovavote, taip nuostabiai gynėte mūsų interesus, per naktis nemiegojote, kad tik mums geriau būtų,- ko gi bijoti? Gal Jums gėda? Nors kažkaip nesitiki, šį jausmą Jūs jau seniai praradote. Ne tie organizatoriai? Tai jau tokie, kokiais juos pavertė,- Jūsų kontroliuojama ir užsakyta žiniasklaida. Ko tik neprisiklausėme,- no homofobų iki durnelių, tik štai, mes čia, nebijome, o Jūs… bijote.

Pagalvokite dar apie vieną dalyką, Ponai Valdantieji. Kaip Jūs patys elgtumėtės, jeigu Jūsų atstovas,- advokatas, juristas,- pradėtų vengti susitikimų su Jumis, vengtų priimti Jūsų surinktus parašus… Turbūt pasiieškotumėte kito advokato, kuris ATSTOVAUS geriau, ar ne? O jeigu Jūsų atstovas, vietoje susitikimo „paleistų skalikus“, per visas TV, per stambiausius , kad šie lotų ant Jūsų, kaip Jūs tada elgtumėtės? Beje, o Jūs kartais nepamiršote, kad pagrindinė „skalikų šėrykla“  – LRT, ne Jūsų nuosavybė, ir ne LGBT, o visų mūsų? Pamiršote… Ką padarysi, būna.

Pamiršote Jūs ir daugiau, Ponai. Pamiršote, valstybės pagrindas – šeima. Be šeimos – valstybė neturi ateities, nelieka kam perduoti tradicijų, vertybių. Taip išnyksta tautos. O Lietuva nyksta, Ponai. Nežinojote? Tai dabar žinokite. Ir vietoje to, kad palaikyti, kad stiprinti Šeimą, ką darote Jūs? Kuriate naujus darinius, kuriuos prilyginate šeimai. Kuriate visokius nesveikus kontrolės mechanizmus, kaip maždaug,- „Nepatiri smurto šeimoje, atsakyk į anketos klausimus ir pamatysi, kad patiri“. Mokyklose jau mokoma, kad bet kokia pora (neatsižvelgiant į lytį),- tolygi šeimai. Tai MELAS ir Jūs tai žinote. Jokie homoseksualūs dariniai nebus tolygūs šeimai, jau vien todėl, kad jie niekada nesusilauks palikuonių. Tad kam verčiate MELUOTI ir dar vaikams? Aš jau nekalbu apie genderizmą. Baikite socialinius eksperimentus. Žmogaus lytis determinuota jam gimus, o ne pasirenkama, kaip bandote įrodyti. Ir jeigu tokia „edukacija“ liks mokyklose, ji turi būti laisvai pasirenkama, o ne privaloma.

Kokiu pagrindu, ponai valdantieji, Jūs išskyrėte vienintelę teisingą ideologiją,- LGBT? Dar įdomiau, nes Jūsų didžioji dauguma Jūsų krikščionys-demokratai. Išdavėte vertybes dėl kelių balsų, kurie labai reikalingi paremti Jūsų projektams, ar ne? O kaip tai patinka atstovaujamiems, pagalvojote?

Jūs spjaunate ne tik į Tautą, Jūs drįstate spjauti į akis ir Prezidentui. Nepatiko apklausų dėl partnerystės įstatymo ir Stambulo Konvencijos apklausų rezultatai? Bet tokia Tautos valia, gerbiamieji. Ir teikitės ją VYKDYTI. Nepadės Jūsų skalikai, lojantys kaip „klysta dauguma“. Taip, dauguma gali klysti, bet nepriklausomai nuo to, Jūs turite vykdyti jos valią, nes Jūs TIK atstovai, nepamirškite to. Be to labai tikiuosi, kad kitame mitinge pamatysime ir Jūsų veidus, ir Jūs turėsite ka papasakoti,- ką padarėte, kad Šeima Lietuvoje klestėtų.

Suprantu, kad Jūs vadovaujate sunkiu laikotarpiu. Tai supras ir Tauta. Supras ir atleis, tas klaidas, kurios buvo ir tas klaidas, kurios buvo. Bet netikiu, kad Jums bus atleista, jeigu stosite prieš Tautos valią. Nepamirškite to, gerbiami Tautos atstovai.

3
0

Panašūs straipsniai

Komentarų skiltis

Komentuokite atsakingai. Jūs atsakingi už savo komentarus

Atsakymai į “Ką pasakyčiau „Šeimos marše“?”: 2

  1. Saulius parašė:

    Gerai surašyta, o purvasklaida toliau savo purviną darbą dirba. Šeštadienį, net drebėdami žinias skelbė apie maršą, o va sekmadienį ir jau pirmadienį, vėl pradėjo srutas pilti. 

  2. pin up parašė:

    The information is very interesting

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.