SUCCESS Nepartiniai aidai

Nepartiniai aidai

VSD (NE)dalyvavimas rinkimuose

Saulius redaktorius

2020-03-04

Pasirodė informacija, kad VSD sekė V. Ušacką, taip pat rinko informaciją apie G.Nausėdos komandą. Informaciją pateikė Seimo narys V. Bakas, remdamasis „aukšto rango VSD pareigūno“ raštu. Žinoma, žinoma, VSD paskubėjo visą informaciją paneigti. Mes iškart šventai jų paneigimu patikime, bet, šiaip, dėl proto mankštos, pamąstykime, o kam būtų naudingas tokios informacijos rinkimas.

Prisiminkime, Prezidento rinkimų išvakarės, ir, atrodytų, neigiama informacija apie konkurentus lyg ir naudinga visiems. Iš šio sąrašo lyg ir galima išmesti dabartinį Prezidentą, kuris neprašys rinkti info apie jį patį. Tačiau, kadangi duomenys rinkti apie Ušacką, įtariamųjų ratas dar labiau siaurėja. Čia trumputė citata iš rašto, kurį gavo V. Bakas:

Rašte nurodoma, kad VSD direktoriaus pavaduotojas Remigijus Bridikis nurodė, kad „reikia paremti“ V. Ušacko politinį oponentą, „informacija, kuri įrodytų, kad V. Ušackas yra prorusiškas“.

Bet juk Ušackas dalyvavo tik vidiniuose konservatorių partijos kandidato į prezidentus rinkimuose, tad, nuoseklu manyti ir kas tas „politinis oponentas“. Kadangi Ž. Pavilonis (kurį kažkodėl vis mini oficiozai), pasitraukė iš šių rinkimų, nesunku atspėti, KAM TA INFORMACIJA NAUDINGA,- tai beveik Prezidentė, vesianti į pergalę Seimo rinkimuose Konservatorių partiją – Ingrida Šimonytė.

Tačiau, kad jai naudinga tokia informacija, jokiu būdu neparodo, kad ji kažkokiu būdu, tuo labiau ne visai teisėtu, siekė ją gauti. Yra ir dar vienas aspektas,- ji nevadovauja VSD ir iš vis su ta tarnyba neturi jokių ryšių. Vadinasi, kažkas, panelei, beveik Prezidentei, turėjo padėti, gal būt jai pačiai ir nežinant.

Kas gi tas geradaris? Kas vertino Šimonytę, kaip „geriausią Prezidentą“, kas dėl konflikto iš pareigų pašalino V. Ušacką. Galų gale, kas TURĖJO GALIŲ teikti nurodymus (oi, prašymus) VSD? Kas dabar nuolat kritikuoja G. Nausėdą? Kas duodavo nurodymus (oi, atsiprašau, prašymus) „tulpių paštu“? Atsakymas ir čia aiškus. Bet neminėsiu DIDVYRĖS, apie kurią kuriami filmai ir rašomos knygos, vardo. Visiems ir taip suprantama.

Priminsiu, kad visa tai, tik loginės išvados, paremtos informacija, kuri VSD yra PANEIGTA. Be abejonės, mes tuo paneigimu tikime, kaip ir tikime, kad Kusaitė buvo baisi teroristė. Tik po visų šių pamąstymų, lieka vienas klausimas…

Prieš akis Seimo rinkimai. Ir įdomu ar vėl VSD NErems jokios partijos. Ypač tos partijos, kurią dabar veda ta, kurios žvalgyba NErėmė per Prezidento rinkimus?

0
0

Panašūs straipsniai

Komentarų skiltis

Komentuokite atsakingai. Jūs atsakingi už savo komentarus

Įrašo “VSD (NE)dalyvavimas rinkimuose” komentarų : 1

  1. Arvydas parašė:

    Galvoti, kad tai organizavo Šimonytė būtų manau neteisinga. Bet, kad ji yra tam tikroms jėgoms Lietuvoje labai paranki, tai faktas. Ji yra žaisliukas jų rankose.

     

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.