SUCCESS Nepartiniai aidai

Nepartiniai aidai

Laiškai į Angliją (I)

Saulius redaktorius

2020-02-25
laiskai i UK

Labas sūneli,

Mes gyvename gerai.

Sveikata irgi gera. Vaistukam va  pensijų pilnai užtenka, dar ir elektrai lieka. Ir gydytojukė ta mūsų gera. Na, tenka pas ją palaukti tris valandžiukes, kartais ilgiau, bet mes pensininkai, laiko turim. Užtai su mum ji greitai, per minutę, ir man ir motutei viską patikrino ir surašė. Vat pažengė medicina, net paklausti nieko nepaklausė, receptą padavė, ir šaukia,- „Sekantis’.

O Jonas, tas kurio sūnus Airijoje, pasiligojo. Visai prastai žmogui, valdžią keikia. Toks tikras vatnikas pasidarė. Tu, sūnau, gal net nežinai, dabar reikia čia visiems galvoti, kad rusai puola, o jeigu negalvoji, kad puola, tai jau vatnikas. Tarp mūsų kalbant, manęs ir motutės jie dar nepuolė, bet, ai, sakau ir, aš kad puola, negi senatvėje dar vatniku pasidaryti. Užtenka jau oligarku tapau. Nežinojau juk kas tie oligarkai, kol mūsų Prezidentė pasakė, kad kovos su jais ir… Te ir sumažino pensijukes. Tada ir aš supratau, oligarkai – tai mes. Nors gal ir negalima to sakyti, vėl vatniku apšauks. O ir Priezidentė pasitaisė, nekovoja dabar su tais oligarkais, dabar tik su rusais. Zosytė, na žinai, jos vaikai, kurie dabar Amerikėje, mums langą buvo išdaužę, sako,- geriau jau su rusais, tie nors toli. Nors čia aš jau nelabai suprantu, jeigu toli, tai kaip jie puola? Ai, bet nenoriu daug palitikuoti.

Tu geriau pasakyk, kaip ten tu, kaip žmonelė, anūkėlio pasiilgau ir aš ir matutė. A dar pazaunysiu, dabar pas mus vieni sako kad jums, emigrantams geriau sugrįžti, kiti, kad mes geriau pabėgėlių prisivešim. Man tai nereik pabėgėlių, noriu, kad tu su žmonute ir anūkėliu grįžtute… Nors vėl gal čia šneku kaip vatnikas. Va, Mykolas, tas kurio sūnūs Prancūzijoje o dukra – Graikijoje, sako, kad tie pabėgėliai mus musulmonais padarys, bet nebetikiu aš juo.

Rusai mus komunistais kiek metų darė ir nepadarė, ne taip jau lengva mus kažkuo padaryti. Va apšaukti gali, tai vatnikais, tai runkeliais, tai šunauja… Bet nuo to juk mes blogesni netampame, o va tie kurie šaukia… Bet tiek to, vėl aš apie palitiką. Laukiame jūsų, Tavęs, žmonelės, anūkėlio, ir Jonas savo vaikų laukia, ir Bronius, ir Zosytė. Savo vaikų, o ne musulmonų su alachais.

Tiesa, skypės neįsidėjau, va žada Petro sūnus iš Belgijos parvykti savaitėlei, tas užeis gal įdės, o man neišeina, seni jau mes, sūneli, ir aš senas ir mamutė. Ne mums jau tos skypės. Tai tiek, ačiū už pinigėlius ir va, kompiuterį kur atsiuntei. Galiu nors jums parašyti. Perduok linkėjimus žmonikei, ir anūkėlį nuo manęs pabučiuok

 Tėtis Pranas.

0
0

Panašūs straipsniai

Komentarų skiltis

Komentuokite atsakingai. Jūs atsakingi už savo komentarus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.