SUCCESS Nepartiniai aidai

Nepartiniai aidai

Laiškai į Angliją (I)

Saulius redaktorius

2020-02-25
laiskai i UK

Labas sūneli,

Mes gyvename gerai.

Sveikata irgi gera. Vaistukam va  pensijų pilnai užtenka, dar ir elektrai lieka. Ir gydytojukė ta mūsų gera. Na, tenka pas ją palaukti tris valandžiukes, kartais ilgiau, bet mes pensininkai, laiko turim. Užtai su mum ji greitai, per minutę, ir man ir motutei viską patikrino ir surašė. Vat pažengė medicina, net paklausti nieko nepaklausė, receptą padavė, ir šaukia,- „Sekantis’.

O Jonas, tas kurio sūnus Airijoje, pasiligojo. Visai prastai žmogui, valdžią keikia. Toks tikras vatnikas pasidarė. Tu, sūnau, gal net nežinai, dabar reikia čia visiems galvoti, kad rusai puola, o jeigu negalvoji, kad puola, tai jau vatnikas. Tarp mūsų kalbant, manęs ir motutės jie dar nepuolė, bet, ai, sakau ir, aš kad puola, negi senatvėje dar vatniku pasidaryti. Užtenka jau oligarku tapau. Nežinojau juk kas tie oligarkai, kol mūsų Prezidentė pasakė, kad kovos su jais ir… Te ir sumažino pensijukes. Tada ir aš supratau, oligarkai – tai mes. Nors gal ir negalima to sakyti, vėl vatniku apšauks. O ir Priezidentė pasitaisė, nekovoja dabar su tais oligarkais, dabar tik su rusais. Zosytė, na žinai, jos vaikai, kurie dabar Amerikėje, mums langą buvo išdaužę, sako,- geriau jau su rusais, tie nors toli. Nors čia aš jau nelabai suprantu, jeigu toli, tai kaip jie puola? Ai, bet nenoriu daug palitikuoti.

Tu geriau pasakyk, kaip ten tu, kaip žmonelė, anūkėlio pasiilgau ir aš ir matutė. A dar pazaunysiu, dabar pas mus vieni sako kad jums, emigrantams geriau sugrįžti, kiti, kad mes geriau pabėgėlių prisivešim. Man tai nereik pabėgėlių, noriu, kad tu su žmonute ir anūkėliu grįžtute… Nors vėl gal čia šneku kaip vatnikas. Va, Mykolas, tas kurio sūnūs Prancūzijoje o dukra – Graikijoje, sako, kad tie pabėgėliai mus musulmonais padarys, bet nebetikiu aš juo.

Rusai mus komunistais kiek metų darė ir nepadarė, ne taip jau lengva mus kažkuo padaryti. Va apšaukti gali, tai vatnikais, tai runkeliais, tai šunauja… Bet nuo to juk mes blogesni netampame, o va tie kurie šaukia… Bet tiek to, vėl aš apie palitiką. Laukiame jūsų, Tavęs, žmonelės, anūkėlio, ir Jonas savo vaikų laukia, ir Bronius, ir Zosytė. Savo vaikų, o ne musulmonų su alachais.

Tiesa, skypės neįsidėjau, va žada Petro sūnus iš Belgijos parvykti savaitėlei, tas užeis gal įdės, o man neišeina, seni jau mes, sūneli, ir aš senas ir mamutė. Ne mums jau tos skypės. Tai tiek, ačiū už pinigėlius ir va, kompiuterį kur atsiuntei. Galiu nors jums parašyti. Perduok linkėjimus žmonikei, ir anūkėlį nuo manęs pabučiuok

 Tėtis Pranas.

0
0

Panašūs straipsniai

Komentarų skiltis

Komentuokite atsakingai. Jūs atsakingi už savo komentarus

Atsakymai į “Laiškai į Angliją (I)”: 5

 1. 32.01hsbek3zjyvh7t8fty31y00a0@mail4u.life parašė:

  voluptatibus voluptas et sit dolor exercitationem et aliquid magni iste ab voluptatem aut. alias officia adipisci repellat tenetur ea iure. repudiandae sunt fugiat corporis molestias neque modi voluptas et et totam. quos facere dicta saepe vel debitis officiis sint dicta perspiciatis sed quia dignissimos odit.

 2. 33.01hsbek3zjyvh7t8fty31y00a0@mail4u.fun parašė:

  laborum et at quod et facere animi perferendis provident sunt et perspiciatis perferendis nisi harum itaque. totam quae deserunt est ut aut sed vitae ut voluptatem. repellendus sit eum ullam dolores aliquid facere ut minima.

 3. 35.01hsbek3zjyvh7t8fty31y00a0@mail4u.life parašė:

  magnam ad vel natus fugit impedit praesentium dolores vero omnis aut modi adipisci et et fugiat. doloribus facere ex vel sit aut nobis eum ut enim. asperiores et molestias non ducimus earum culpa et velit asperiores sunt. similique et voluptate aliquid similique aut accusamus dolor nesciunt ut et cum. sed ea quo temporibus et.

 4. cantrellmechanicfcy5k2+39tfekf6u844@gmail.com parašė:

  minima quam eum qui aliquam hic harum aspernatur corporis sed laudantium consectetur debitis laborum tempore officiis dolorem voluptate nam ipsum. ab fugiat dolorum magnam atque in porro qui et. quia doloremque reprehenderit assumenda sit quos. nemo est consectetur expedita blanditiis voluptas repellat aut optio accusantium at delectus magni animi porro.

 5. medranostarckuzz8n0+39tfei7n2ise@gmail.com parašė:

  voluptas est iure voluptatem ut aut aut accusantium esse autem odio nulla quae sed in. vel molestiae blanditiis et itaque saepe hic ut animi quibusdam aut qui. dignissimos facere non consequatur neque dolor voluptatem optio totam soluta alias. provident dolor accusamus at et similique et possimus soluta eius rerum et nihil.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.