SUCCESS Nepartiniai aidai

Nepartiniai aidai

Laiškai į Angliją (V)

Saulius redaktorius

2020-02-25

Sveikas sūneli,

Sugedo skypė, tai vėl tenka mailą parašyti. Mes gyvename gerai. Tas pensijas dabar vis didina ir didina, tuoj nežinosime net ir kur eurus dėti. Anksčiau nuo vaistų likdavo tik 10, dabar net 12 su centais. Ir kur tiek dėti? O dar jūs atsiunčiate.

Sveikata irgi dar nieko, Dievulis, na ir valdžia pasirūpina, ačiū didelis jiems visiems. Tiesa, šį kartą valdžia ne tokia, na mums tai gera, bet va per televizorių vis sako, kad ne tokia, ne tokia. Sako čia vatnikai tokią išrinko, ir dar pats Putinas prisidėjo. Nors mums tai ji nieko blogo nedaro, tik arielkos kada nori dabar nenusipirksi. Bet ar mes ją pirkdavome, mes vis savą, samaniukę, tad nieks ir nepasikeitė per daug.

Tik va, kai ant vasaros atvažiuosite (labai pasiilgom jūsų ir ašai ir matutė), Daliuko geriau nesivežkite. Pas mus išėjo naujas zakonas, kad jeigu pavojingų ten rokandų randa, tai yra pavojinga vaikui, ir vaiką reik atimti. O žinai gi pas mumi, ir akėčios, ir kuvalda ir aklas dar voliojas. Pavojinga aplinka, kaip valdžia sako.

Pyko čia dėl tų vaikiukų, turbūt vatnikai, kurie nežino, kad valdžia dėl mūsų visų gerumo stengiasi. Ir parašus rinko, ir net mitingę, prie pačių valdžios rūmų buvo padarę. Bet ar klausys kas runkelių? Valdžia net iš savo rūmų nebuvo išėję, ir teisingai padarė, negi prasidėsi čia su visokiais, dar susitepti gali, susipurvinti.

Tiesa, buvo tokie du iš pačio Seimo, toks Puidoks ir Puteiks. Ir išgelbėjo du vaikiukus, neleido jų valstybei atimti. Bet tada kad supyko visi, o ypač mano mylimiausi kansiervatoriai. Sako, kaip Jūs drįsote, netinka jums su paprastais žmonėms, jūs gi valdžia. Oi barė tada, visi barė… Ir čiesnai barė, na kur seimūnas, o kur koks mužikas, kas ir bus, jeigu seimūnas mužikui padės? Mužikas taip ir išpuikti gali. Išpuiks ir lįs prie valdžios rūmų su viskiais mitingeis.

Tai va tokie čiūdai ant Lietuvėlės. Mes, senukai, kaime ir tariamės. Gyvenome, vaikus į žmonės išleidome, o pasirodo nemokėjimo. Tik valdžia moka. Tad tu, man atleisk, sūnau, kad tave ne pagal valdžią auklėjau. Būčiau pagal valdžią gal koks ministeris būtum, ar bent jau nurodinėtum iš ko vaikiuką atimti. Bet gi nemokytas ašai, kaip ir matutė, ne taip kaip valdžia, kuri viską žino.

Tai tiek tų istorijų. Parašykite, kaip ten Tu, kaip žmonelė, kaip Daliukas. Labai pasiilgome jūsų. Gaila, kad Daliuko jau tubūt neteks pamatyti, bet ką darysi, valdžia geriau žino, kaip Daliukui geriau. Bet pasakyk jam, kad myliu jį labai, ir aš ir matutė. Gal neteisingai, ne europietiškai, gal kaimietiškai, bet myliu. Ir viso ko geriausio Jums.

Tėtis Pranas.

0
0

Panašūs straipsniai

Komentarų skiltis

Komentuokite atsakingai. Jūs atsakingi už savo komentarus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.