SUCCESS Nepartiniai aidai

Nepartiniai aidai

Pletkai LT praneša (II):

Vycka iš Marijampolės tvirtina, kad dar ir šiandien su Mažeika ne tik iš lanko į žvirblius šaudo, bet ir su laidyne butelius daužo. Artimiausiu metu laidynė turėtų būti įteisinta, kaip humaniškiausias medžioklės įrankis.


Okultizmo naujienos. Neaišku kaip, po šamano Gabyševo apeigų, buvo paveiktas Putinas, tačiau patį šamaną surietė…. dvidešimt saugumiečių ir išvežė į psichiatrinę. Po to Putino savijauta pagerėjo ir jis net pasirodė viešai.


Kai du pešasi trečias laimi, kai trys pešasi džiaugiasi teisėjai, kurie turi dantį ant visų trijų.


Nutekėjo informacija iš FNTT. Jau kuris laikas, stebimas Lietuvoje naujos nelegalios valiutos platinimas. Kodinis valiutos pavadinimas – „protekcija“. Pasirodo didžiausi šios valiutos platintojai yra LLRA-KŠS, kurios susiekimo ministras Jaroslovas Narkevičius minėta valiuta atsiskaitė už savo namo renovacija. Ministrą labai papiktino tai, kad rangovas liko nepatenkintas gavęs tokią valiutą, kurios garantas yra pats LLRA-KŠS vadovas Voldemaras Tomaševskis. Beje šis nepatenkintąjį, dėl to, iškart pavadino psichiniu ligoniu.


Nutekėjo informacija, kad po neseniai lankais „sumedžiotos“ viceministrės, Aplinkos Ministerija skelbia konkursą laisvai iešmininko pozicijai užimti. Kol kas vakansinė vieta tuščia.

0
0

Kiti straipsniai