SUCCESS Nepartiniai aidai

Nepartiniai aidai

Ar apginsime vaikus nuo… prokurorų?

Saulius redaktorius

2020-02-04

Tendencingai pateiktas MG Baltic televizijoje Kručinskienės interviu, žinoma, visai atsitiktinai sutapo (pas mus gi būna atsitiktinai, kai reikia) su įdomesniu, ir svarbesniu įvykiu,- prokuratūra Kručinskienės byloje pateikė kasacinį skundą.

Ir šis bylos posūkis toks keistas, kad reiktų pamiršti tą kandidatavimą (beje, neįvykusį ir kažin ar įvyksiantį), tuo labiau, kad galimi įvykiai tikrai grėsmingesni. Tiek Kručinskienei, tiek mums visiems. O paprasčiau,- ar sugebėsime apginti nuo prokurorų savo vaikus?

Primenu, kad Kručinskienė kaltinama skausmo sukėlimu mažamečiui ir viešosios tvarkos pažeidimu. Pirmos instancijos teismas neįžiūrėjo čia nusikaltimo, ir nurodė nagrinėti pažeidimus administracine tvarka. Ką Visada teisingas prokuroras skundė apeliacinė tvarka, ir… apeliacinis teismas pakeitė pirmos instancijos teismo nutartį, nurodydamas, kad ir administracine tvarka jokio pažeidimo nebuvo. Atrodo, mūsų garbiems prokurorams, norintiems, be jokios abejonės, gero mūsų visuomenei, jau laikas susimąstyti. Nes ir sveikas protas sako, kad suduodamas ranka per kelnes, ir striukę, nelabai jau kokį ten fizinį skausmą sukelsi. O apie kažkokios ten tvarkos pažeidimus, iš vis absurdiška kalbėti. Nebent tik, tuo takeliu vaikščiojo jo didenybė Prokuroras (beieškodamas ką čia gero Lietuvai ir teisingumui padarius) ir Kručinskienei jam pagarbos neatidavė, iki žemės nenusilenkė. Tada taip,- kalta, labai kalta. o jeigu rimtai, net administraciniam persekiojimui argumentai daugiau negu silpni. O čia baudžiamasis, apeliacija, kasacija… Kažkoks sužvėrėjęs teisingumas, ar ne?

Dar pastebėsiu, kad prokuratūra kasuoja ypatingai retai. Tad iš kart įdomu, o kuo ši byla tokia jau ypatinga? Ir kodėl tokie keisti sutapimai,- konferencija, siūlanti įteisinti šimtus lyčių (stumiama Šakalienės, keistai susivienijusios su suliberalėjusiais konservatoriais šiuo klausimu), kasacinis skundas ir skandalingas interviu MG Baltic televizijoje.

Taigi, kas vyksta? Paprasti dalykai. Pirmiausia, ar veikia puikus, ir tik mūsų gerovei skirtas, vaikų atiminėjimo įstatymas? Nelabai. O Kručinskienės atveju – visai neveikia. Mus, mužikus, reikia papildomai pagąsdinti? Žinoma, reikia. Reikia mums vieną kart įrodyti, kad vaikai yra valstybės nuosavybė, ir kada valstybė norės, tada ir atims vaikus. Ir dar baudą uždės, kad tvarka būtų. Toks kasacinio skundo tikslas. O be to, mes mužikai ir taip įsijautėme, visagalio Prokuroro nebijome. Tai nepakenčiama, sutikite.

O kad žmonės nešūkautų, kol Visų Aukščiausias Teismas priims sprendimą (galimai suderintą su suinteresuotais asmenimis) rankinė MG Baltic TV parūpins visokių baisybių apie Kručinskienę. O taip, taip, padarė moteris klaidą, paskelbusi, kad į Seimą eis. Nors… ten ir blogesnių yra. Bet panelės Rūtos Milkevičiūtės pokalbis, surežisuotas ir iškarpytas taip puikiai, kad įspūdis irgi sudaromas, kokio reikia. Reikia tam, kad nebūtų žmonių gausos, nebūtų visokių mitingų, nebūtų palaikymo. Beje, mitingų, ne dėl patekimo į seimą. Mitingų dėl MŪSŲ VAIKŲ. Bet negi apie tai kalbėsi? Tai liko už kadro ( o gal iškirpta).

Dar pridėsiu, kad Aukščiausio Teismo sprendimas rekomenduotinas (o galima sakyti, privalomas) VISIEMS teismams, kada nors nagrinėsiantiems panašias bylas. Tad yra dėl ko pasistengti, kad vėliau galima būtų atiminėti vaikus ir bausti tėvus. Paprasčiau, nepalankus Kručinkienei teismo sprendimas, labai palengvins vaikų atiminėjimą ir tariamai prasižengusių tėvų baudimą. VISŲ.

Praeis kažkiek laiko. Įsitvirtins antimoksliniai Šakalienės išvedžiojimai. O tėvus bausti ir už tai, kad, tarkim, vaikas nelanko labai svarbių pamokų, kur jam aiškinama, kad lytis – socialinis dalykas, kokią nori lytį, tokią pasirenki,- porinėmis mėnesio dienomis, jeigu nori būni mergaite, neporinėmis,- berniuku. Nepatinka taip, galima ir atvirkščiai. Arba vaikas prastai įsisavino pamoką apie du princus, pamilusius vienas kitą ir susituokusius. Juk čia aiški, tėvų auklėjimo stoka. Tokius reikia bausti, prieš tai vaikus atėmus. Viskas puiku, teisiškai tvirta (jeigu palaimins Aukščiausias Teismas), nors ir absoliučiai idiotiška. Bet, tai ateitis, ir panašu – netolima. Tokią ją nubrėš visam šiam beprotiškam procesui vadovaujanti ranka.

O gal aš klystu, ir Aukščiausias Teismas pakartos jau dviejų teismų priimtus išteisinamuosius nuosprendžius? Gal, duok Dieve. Tada galima būtų nors truputėlį pasitikėti teismais, ko nepasakysi apie kišenines politikų prokuratūras, nuo kurių reikia ginti savo vaikus.

0
0

Panašūs straipsniai

Komentarų skiltis

Komentuokite atsakingai. Jūs atsakingi už savo komentarus

Atsakymai į “Ar apginsime vaikus nuo… prokurorų?”: 3

  1. Arvydas parašė:

    Puikus straipsnis. Lauksime šios istorijos atomazgos. Darysim išvadas.

  2. Saulius parašė:

    Turbūt apie prokurorus nuomonė nesikeis… Tik blogės.

  3. bandymas parašė:

    Tik pabandau ar išeina įkelti. laugh Ačiūdevil

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.