SUCCESS Nepartiniai aidai

Nepartiniai aidai

Boikotas Galimybių Pasui!

Arvydas Ugenskis

2021-05-31

Praeitą savaitę vyriausybė įvedė į „apyvartą“ Lietuvoje „Galimybių pasą“. Kuris, pagal jos supratimą, turėtų klusniems, valdžios valią vykdantiems, žmonėms labiau praverti viešo gyvenimo duris. Neklusnūs aišku turi būti baudžiami, paliekant juos viešo gyvenimo užribyje. Botago ir meduolio principas, – esi geras še tau meduolis, blogas – rimbas per nugarą.

Taip ugdomas besąlyginis žmonių paklusnumas valdžiai, skiepijamas vergo instinktas. Laisvą dvasią turintiems žmonėms tai yra nepriimtina. Nepriimtina netgi tiems iš jų, kurie pasiskiepijo suprasdami, kad skiepai tai pagrindinis kovos su pandemija įrankis. Laisvė apsispręsti, tai yra ta vertybė už kurią mes kovojom tada, prieš trisdešimt metų, kovojam ir dabar. O kuo labiau vyriausybė bando jėga kažką primetinėti tuo labiau kyla natūralus pasipriešinimas jai. Juo labiau, kad vyriausybė neatsižvelgia į tai, kad dalis visuomenės realiai neturėjo ir kol kas neturi galimybės pasiskiepyti, o jau yra baudžiami.

Baudžiami ir tie, kurie iš principo negali, dėl įvairių priežasčių skiepytis, pavyzdžiui alergiški žmonės, turintys alergiją skiepams ir t.t. Kyla klausimas, – ar nevertėjo tą energiją, kurią skyrė galimybių pasui įvesti panaudoti vakcinacijos propagavimui, jos naudos visuomenei aiškinimui? Bijau, kad tokio tikslo vyriausybė neturi, jai reikia pasipraktikuoti žmonių auklėjimo srityje. Pagal tai kas vyksta pasaulyje matyti, jog tai tik pirmi žingsniai, po kurių seks kiti, skirti visuomenei perauklėti. Akivaizdu, kad pasiskiepijus daugiau nei septyniasdešimt procentų bendruomenės, pandemijos plitimo galimybė artės prie nulio, juo labiau, kad vargiai ar bus leista po pasaulį laisvai keliauti neskiepytiems, kaip kad ir dabar yra, vykstant į ne kai kuriuos pasaulio regionus, kur yra būtini skiepai nuo vienų ar kitų ligų. Tai ar nevertėjo vyriausybei pasirūpinti, kad septyniasdešimt procentų greičiau pasiskiepytų ir visiems atidaryti visas duris? Šitas klausimas vyriausybės dienotvarkėje nestovi. Į jų galvas matomai sukišti kiti klausimai, – kaip sukiršinti Lietuvos visuomenę, supriešinti ją su mažumomis. Rasti naujus priešus – nepasiskiepijusius. Atsakymas į klausimą, – kam to reikia? Labai paprastas, – skaldyk ir valdyk. Susiskaldžiusią visuomenę lengva valdyti, lengva kažkurią jos dalį paversti priešais ir taip likusiems primesti savo ideologiją. Deja prie mūsų durų jau stovi segregacijos šmėkla, kuriai vyriausybė atidarinėja duris. Klausimų nėra, vyriausybė pasiruošus ją įsileisti, bet ar to norime mes?

1
0

Panašūs straipsniai

Komentarų skiltis

Komentuokite atsakingai. Jūs atsakingi už savo komentarus

Atsakymai į “Boikotas Galimybių Pasui!”: 8

 1. Jonas parašė:

  Aš nesinaudoju galimybių pasu, bet net nepagalvojau, kad jis kaip nors gali priešinti visuomenę.  Mano supratimu, jis atlieka sveikatos pažymėjimo funkciją, apsisaugant ir kitus apsaugant nuo  užsikrėtimo.  

 2. Cheri parašė:

  limhji pakwmz ymeyjg xcwqoc awvotl vnmejq

 3. Vaughn parašė:

  Highnly descriptive blog, I loved that a lot. Wiill there be
  a part 2?

 4. Sang parašė:

  Greetings from Florida! I’m bored to teears aat wwork so I decided to
  check outt your website oon myy iphone during luinch break.
  I enjoy tthe information youu provide here and can’t waqit tto take a look when I gett home.
  I’m shocked at how ast your blog loafed on my mobile ..
  I’m nnot even usong WIFI, just 3G .. Anyways, superrb site!

 5. Adriana parašė:

  I evedry tikme pent my half aan hor to readd thios webb site’s articles all the time alkng wuth a mmug of coffee.

 6. Brett parašė:

  Hi there I aam sso thrilledd I found yor weblog, I really foound you byy error, while I
  was looking onn Yahoo for something else, Nonetheless I am hesre now annd would just like too say kudos ffor a tremendous powt annd a alll round interesting
  blolg (I also llove the theme/design), I don’t havge tie tto loook over iit aall at the minutte but I ave bookmarkked iit and lso included your RSS feeds,
  soo when I have tume I will be back to rerad a loot more, Pleasxe do keep uup the awesome b.

 7. Lyn parašė:

  Genuinely when sokeone doesn’t bee aware of afterwazrd its
  up to othger visitors that they will assist,
  so hhere iit occurs.

 8. 10 online loto parašė:

  Thanks for the information

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.