SUCCESS Nepartiniai aidai

Nepartiniai aidai

Liberalaus seksualizmo spindesys ir skurdas

Saulius redaktorius

2020-03-16

Visuomenė keičiasi savaime. Ir keičiasi ne taip iš lėto, kaip bando įteigti kai kurie. Prisiminkime A. Vienuolio „Paskenduolę“, ir pagalvokime, koks dabar požiūris į moteris be vyro. Skiriasi, kaip diena ir naktis. Pakitimas įvyko per nepilnus 100 metų, ir įvyko SAVAIME, be jokių eisenų, mojavimų labai spalvingomis vėliavomis ir kitų reklaminių LGBT žaidimų.

O štai keisti visuomenę per PRIEVARTĄ, tai tik gana drąsus socialinis eksperimentas. Beje, šio eksperimento baigties mes negalime numatyti. Jis gali baigtis net ir socialine katastrofa. Tačiau, KAI KAM tai nesvarbu, todėl eksperimentuojama.

Eksperimentams pradžioje sukuriama patogi teorija. Šiuo atveju, net kurti nereikėjo,- „socialinė psichologija“ seniai žinoma. Reikėjo išplėsti, papildyti, ir žodelius „manoma“ pakeisti žodeliais „nustatyta“. Ir prasidėjo.

Taigi, vaikiukai gimsta dviejų lyčių (labai, labai reti atvejai, kai dėl chromosominio defekto lytį nustatyti sunku, bet tie atvejai tokie reti, kad jų paprasčiausia nenagrinėkime). Taigi, turime dviejų lyčių mažulius, ir ką mes darome paskui? O paskui, mes, kaip didžiausi atsilikėliai, pradedame juos auklėti pagal lytį,- pavyzdžiui, berniukai žaidžia su mašinėlėmis, o mergaitės su lėlėmis, berniukai dėvi kelnaites, mergaitės – sukneles. O jeigu pabandyti pakeisti? Jeigu berniukus nuo mažens mokyti žaisti su lėlėmis, ir dėvėti sukneles. Koks įdomus eksperimentas. Visų atspalvių LGBT ploja. Kiek naujų lyčių, kokia įvairovė atsiras, ar nereiktų dar keliomis spalvomis papildyti vaivorykštę.

Tokie eksperimentai jau daromi. Kalifornijos kai kuriuose darželiuose vaikiukai mokomi, kad lytis – tik fikcija. Kad jeigu mažasis žmogiukas nori, jis šiandien gali būti mergaite, rytoj berniuku, poryt vėl kažkuo. Maža mergaitė šaukia, kad ji nenori būti berniuku. Darželio auklėtojos diagnozuoja (ne gydytojai, atkreipiu dėmesį) per didelį transfobiškumą ir pataria tinkamai auklėti mažylę… Kokia bus tokių eksperimentų baigtis, niekas nežino, o ir žinoti negali. Galima tik spėti. Visokie labai liberalūs spėja, kad tik tokiu būdu mes sukursime Žemėje tolerancijos rojų. O aš spėju, kad atsiras susvetimėjimo ir atstūmimo pragaras. Ir kuri pusė teisi, parodys tik eksperimentas.

Tačiau eksperimentuojama ne su peliukais ar jūros kiaulytėmis (prieš kurių panaudojimą eksperimentams irgi labai protestuojama), o su ŽMONĖMIS. Man tokių idėjų propaguotojai ir minėtų darželių vadovai primena daktarus mengeles, tik vietoje kruvino skalpelio, rankose laikantys Stambulo konvenciją, o iš kišenių kyšo neaiškių fondų nešvarūs pinigai. Tiek metodai, o ir tikslai panašūs.

Beje, tai mažiausia rūpėjo, kol visa tai vyko tolimoje, šiltoje Kalifornijoje. Siaubas apima tada, kai patvirtinus Stambulo konvenciją, visas šis grožis sugrius į Lietuvą. Sugrius prisidengus visokiais gražiais „kovos su smurtaujančiais vyrais“ ar „visuotinos tolerancijos“ lozungais. Tiksliau, prisidengiant tais lozungais. Tačiau ir jie visko neuždengia, iš po gražių lozungų kyšo Mengelės ranka su kruvinu skalpeliu. Nepamirškime to.

O visuomenė, ji pasikeis pati, kai ką priims, kai ką atmes. Ir priims gerą, o atmes blogą, taip buvo visada ir taip liks. Liks, jeigu neįsikiš pašalinės jėgos, vedinos pinigų ir pigaus populiarumo.

0
0

Panašūs straipsniai

Komentarų skiltis

Komentuokite atsakingai. Jūs atsakingi už savo komentarus

Atsakymai į “Liberalaus seksualizmo spindesys ir skurdas”: 2

  1. Daiva parašė:

    Kaip ne kartą esu rašiusi: kai kultūra (plačiąja prasme, galima ir civilizacija vadinti) ima nebegerbti gamtos, ji sugalvoja savo planą. Na, prieš globalizaciją jau sugalvojo Coroną. 

  2. Vytautas2 parašė:

    Taisau klaidas straipsnyje: Parašyta: Ir priims gerĄ, o atmes blogĄ. Matot, braukia raudonai. Vadinasi žodžiuosi A turi būti be nosinių. Taigi, niekam mokytis ne vėlu. O straipsnio turiniui pritariu 100 proc.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.