SUCCESS Nepartiniai aidai

Nepartiniai aidai

Pilietinė visuomenė?… baikit juokus…

Arvydas Ugenskis

2021-04-28

To galima buvo ir tikėtis… Kai tik žmonės subruzdo ir ne tam, kad odes valdžiai giedoti, tuoj prasidėjo bruzdėtojų juodinimas, ką ten juodinimas šaipymasis iš jų, durninimas. Kaip man tai kažką primena… Kliūna viskas: – ir žodis maršas ir vieta kur bus organizuojama ir organizatoriai patys. Matai dulkės, žemės molis išdrįso pasikelti ir dar kažką ten vapa, kažkuo nepatenkinti.

Tiek daug kalbėta apie pilietinę visuomenę, toleranciją, bet čia aišku viskas galioja tik vienai pusei – ypatingai, pateptai. Ir kaip to nesupranta dulkės, žemės molis? Daugiausiai kliūna organizatoriams, jie matai tokie anokie, buvo pas tuos anuos, vienur kitur. O man po velnių nesvarbu, kur jie pas ką buvo, aš su žvake nebėgioju, man svarbu jų tikslai, aš į juos žiūriu. O kai kas žiūri į jų marškinėlius. Jiems jie kliūna, gal kam ir kelnės kliūna ar tai kas juose yra, bet čia jau nuo supuvimo laipsnio priklauso. Kai kam erkės ramybės neduoda ar virusai nepribaigti, galiausiai ratų keliamos dulkės. Ir visa tai kaip pagal komanda fasss… – pulk… Ir puola valdžios klapčiukai, dirba išsijuosę, atidirbinėja. Valdžios ranka gal paglostys, papenės, pašers, leisis būti palaižoma… O laižytojų apstu ir ne tik ranką pasiruošusių… kad tik arčiau prie lovio. O man taip ir norisi tokio maršo… su tiek dulkių, kad visi tie klapčiukai juose paspringtų… Ir daugiau neamsėtų.

0
0

Panašūs straipsniai

Komentarų skiltis

Komentuokite atsakingai. Jūs atsakingi už savo komentarus

Atsakymai į “Pilietinė visuomenė?… baikit juokus…”: 3

  1. Henrikas parašė:

     Teisus.Reikia eiti visiems, nesvarbu kas kviečia, kokie tikslai.Tikslas-pareikalauti iš seimo atsakyti į tautiečių reikalavimus, nedelsiant atsakyti į opius klausimus, nebaigti darbo seime, kd ir dirbant naktį, kd iš esmės būtų sprendžiama.Peticijos paruoštos, idealiausia, jei prezidentas paleistų seimą ir pats atsistatydintų.Per daug " priskaldyta malkų " ….

  2. sports betting in tanzania parašė:

    Thank you very much for the information provided

  3. https://pinshape.com/users/2619016-samuel-porter1#prints-tab-open parašė:

    Thank you for the material, I have already passed it on to my friends.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.