SUCCESS Nepartiniai aidai

Nepartiniai aidai

Hibridinis

Saulius redaktorius

2020-01-28

Yra toks posakis,- „karas viską nurašo“. Tad, politikams karas – gerai. Bet kokios nesąmonės, bet kokios klaidos, bet kas iššaukia puikų paaiškinimą,- „juk karas“.

Tiesa, karas dabar hibridinis. „Hibridinis“ irgi puikus politikų sumanymas. Juk ne visada girdisi šūviai ir sproginėja bombos, o va nesąmones (sau naudingas) daryti taip norisi… Yra ir kitų pliusų, jau dabar yra šio karo didvyrių, aukų, bet gal sulauksime ir maršalų, ir generalisimų…

Vienas šio karo didvyris ir auka, kad ir Andrius Kubilius. Jam hibridinis rusų tankas, užtvėrė hibridines duris į ET Generalinio Sekretoriaus postą. Ir veltui „krizių valdovas“, apsiginklavęs hibridinėmis prieštankinėmis granatomis šaukė,- „rusai puola“. Europa, apkurtinta hibridinių kononadų, nieko negirdėjo, o ponas didvyris ir, kartu, auka liko be posto. Taip ir norisi išlieti hibridinę ašarą, prie jo hibridinio kapo.

Ir kad tai būtų viskas. Pralaimėjo, nes pats yra bukas, o ir Europai jau atsibodo isteriški šauksmai apie puolančius rusus, bet poną „krizių valdovą“ hibridiškai puola ir Lietuvoje. Pasirodo, kol Didysis Politikas vedė „savo karus“ Europoje (Prezidentė gali kariauti „savo karus“ tai ir šis gali); Lietuvoje, aišku, hibridinių priešų papirkti, seimūnai pradėjo aiškintis, kad ne visai taip jis tai krizei vadovavo. Šiaip, pats vadovavimo stilius puikus,- pensininkams – kirpti pensijas, o bankams – gerinti sąlygas,- teisingas stilius, vadovėlių vertas, bet va įvardinti jį gali tik hibridiniai priešai.

Ir nubėgo ponas Kubilius skųstis net į Prokuratūrą. Kuri, beje, seniai jau hibridinė,- konservatorių ir Prezidentės valdoma. Ne ne,- sako jis, o jam antrina ir asmuo artimas Dievui, t.y. kandidatė į Prezidentus,- Mes nebijome. Mes drąsūs. Bet va, hibridinis priešas kelia grėsmę Lietuvai, arba partijai, bet tai juk tas pats. Kitaip,- nebijome, bet šiaip drebame, hibridiškai.

Niekai tai, panelės, ponios ir ponai, niekai. Rusai jau naudoja ir hibridinį bakteriologinį ginklą. Kaip manote, kas kaltas dėl tymų protrūkio Lietuvoje? Ir tik išmintingiausi iš išmintingiausių, mūsų brangieji konservatoriai, atsakys iškart,- Putinas. Netikite? O va pasigooglinkite, konservatorių ruporą „delfi“ straipsnis,- „Kas slepiasi už skiepų priešininkų kurstomos isterijos: pėdsakai veda ir į Rusijos trolių fabrikus“… Taigi, šitie jau jau naudoja hibridinį bakteriologinį ginklą. O mes, tik lojame Tulpės ir Linkevičiaus lūpomis.

Įvertinus, kad hibridiškai mes kariaujame jau 30 metų ir pabaigos nematyti, manyčiau, neblogai. Nors istorijoje žinomas ir Šimtametis karas, bet mes jį pralenksime,- ką mūsų hibridiniams didvyriams reiškia.

Tik… Kai pagalvoji, o kokie vis tik tai absurdai. Taip, yra propaganda, ir ji yra tiek iš mūsų, tiek iš kitos pusės. Yra melo, taip pat iš abiejų pusių. Bet ir tiesos yra. Ir irgi ne tik mūsų vienų pusėje. O visokie hibridiniai karai, troliai, su trolių fabrikais ir kitokiomis pasakų būtybėmis… Kokiu gi idiotu reikia būti, kad tuo patikėti? Bet tikinčių yra. Ir tegul būna. Juk taip linksmiau. Juk kaip būtų nuobodu, jeigu visi būti protingi. O ir kaip būtų sunku „hibridų“ kūrėjams.

P.S. Tai yra autoriaus nuomonė, neturinti nieko bendro su Tiesa. Juk už Tiesą Lietuvoje atsakingos aukštesnės institucijos, pradedant Prezidentūra, kur jau šunaujos atstovui iki tokių institucijų…

0
0

Panašūs straipsniai

Komentarų skiltis

Komentuokite atsakingai. Jūs atsakingi už savo komentarus

Atsakymai į “Hibridinis”: 2

  1. Rebecca parašė:

    Hi there colleagues, nice post and fastidious urging commented at this place,
    I am really enjoying by these.

  2. Willard parašė:

    If some one wishes expert view concerning blogging then i suggest him/her to visit
    this web site, Keep up the fastidious job.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.