SUCCESS Nepartiniai aidai

Nepartiniai aidai

Kova prieš kovotojus

Saulius redaktorius

2020-04-18

Karas. Kova. Visi kas tik gali kovoja, kovoja, kovoja. Vieni kovoja prie virusą, kiti kovoja, prieš kovojančius prieš virusą. Beje, tie irgi kovotų prieš virusą, bet kitaip, negu anie kovoja. Treti kovoja prieš visus kovotojus ir klykia, kad jokio čia viruso nėra. Ketvirti, lyg ir kovotų prieš virusą, bet be kaukių. Juk iš ties, į kovą reikia eiti atvirais veidais.

Tie, kurie kovojo prieš dezinfekcinio skysčio trūkumą, dabar kovoja prieš tą patį skystį,- mat jis sukelia vėžį, egzemas, sifilį ir slogą. Prieš karantiną kovoti jau tapo taip įprasta, kad čia kai kurie kovotojai susivienija. Jų argumentas,- „o kur mūsų teisės sirgti ir užkrėsti kitus“,- negali nekelti pasigėrėjimo.

Šios kovos įkarštyje nepamirštama kova prieš valdžią ir už savo valdžią. Čia labai aktyvios partinės žiniasklaidos priemonės. O Lietuvoje yra kažkokios kitokios? Bent aš nežinau…

Sujudo „alternatyviojo mokslo“ skleidėjai ir griebėsi kovoti už teises skleisti nesąmones. Beje, jie tas teises visada turėjo, bet kaip čia nepakovojus? Juk jeigu ant plokščios Žemės, neleisime statyti 5G bokštų, tai virusai išnyks patys. Išnyks, kartu su Geitsu, Sorosu, pedofilais ir šiaip Venckienės priešais, driežažmogiais ir reptiloidais bei agregorais. Beje, čia galiu klysti. Agregorai,- pas kažkuriuos iš tų sąmokslininkų,- geri, balti ir pūkuoti. Bet tų sąmokslininkų man suprasti neduota, jie juk bendrauja su ateiviais iš Kentauro Alfos žvaigždyno, tad… lai lieka jie ramybėje.

Įdomu, kad su tais sąmokslininkais kovos ES. Taip puikiai sukovojus su epidemija, brangi mūsų Europiškų Tautų Sąjunga dar nori su kažkuo pakovoti, ir po ilgų ir varginančių diskusijų, ji nusprendė kovoti su netikrų žinių skleidėjais. Man tie visi sąmokslininkai netrukdė, pasijuokdavau į ūsą ir tiek. O gimtajai ES, pasirodo, jie priešai… Įdomūs ten prioritetai. Bet tegul kovoja.

Kovotojai buriasi į partijas, judėjimus, santalkas, susitelkimus, telkinius ir šiaip tvenkinius. Taip smagiau kovoti. Be to gražiau skamba. „Susitelkimas reikalauja Vyriausybės įvesti papildomą valiutą“,- sutikite, gražiau, negu kad tokio, neaišku kam reikalingo dalyko dalyko, reikalautų Bronė Petronėlė. „Tvenkinys reikalauja, kad partijos atsisakytų joms skirtų lėšų“, kaip skamba, koks kovos įkarštis, tik… Kai pats negauni nieko iš tų lėšų, lengvai kitiems nurodinėti, kam atsisakyti, ar ne pone Radžilai? Beje, toje sąjūdžių, santalkų ir susitelkimų gausoje jau pasimečiau. Tad siūlau,- kiekvienam Lietuvos piliečiui po telkinį.

Tad kovojame. Kokie mes liksime po tų kovų,- niekas nežino. Ir kokia bus Lietuva kokiam nors telkiniui laimėjus prieš priešingą tvenkinį irgi sunku atspėti. Nors liks tokia kokia buvo. Susiskaldžiusi, pasidalinusi, belaukianti naujų kovos.

Sveikatos… ir geros medžioklės, kovotojai. „Vardan tos Lietuvos vienybė težydi“

0
0

Panašūs straipsniai

Komentarų skiltis

Komentuokite atsakingai. Jūs atsakingi už savo komentarus

Atsakymai į “Kova prieš kovotojus”: 4

 1. L parašė:

  Gerai parašytayes

 2. Onutė parašė:

  Atsisakau bėgt šią estafetę.Stabtelėjus norisi susimąstyt.Standartiškai ar ne tas bėgimas suruoštas.Tiek visko žinom ir suprantam, kad ardom tas pačias siūles ir vėl siuvam, kad visiems būtų darbo ir intrigų.

 3. Arvydas parašė:

  O aš siūlau ne kovoti, o statyti. Ir pradėti statyti nuo pamatų. Kai pamatai prasti, kreivi tai ir sienos kreivos, šleivos ir suaižėjusios, kaip ir mūsų visuomenė.

 4. Pranas parašė:

  Kovojimas atėjo su bolševikais ir įsitvirtino komunistiniuose penkmečio planuose Mums liko genuose

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.